Team

img_2596-kopie-lichter

Roger Cerfontaine

Functie: Praktijkhouder,(sport)fysiotherapeut,manueeltherapeut

E-mail: roger@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Gerben van der Loop

Functie: Praktijkhouder,fysiotherapeut,manueeltherapeut

E-mail: gerben@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Veronique Stallinga

Functie: fysiotherapeut, oncologisch fysiotherapeut

E-mail: veronique@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Joyce Waterval-Swinckels

Functie: fysiotherapeut,manueeltherapeut,lymfedrainage- en oedeemtherapeut

E-mail: joyce@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Carla Boosten

Functie: fysiotherapeut,lymfedrainage- en oedeemtherapeut,oncologisch fysiotherapeut

E-mail: carla@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Irene Defesche

Functie: fysiotherapeut,sportfysiotherapeut

E-mail: irene@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Chantalle Sthijns

Functie: fysiotherapeut,specialiste centraal neurologische aandoeningen. Parkinson,CVA,MS.

E-mail: chantalle@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Sharon Schoren

Functie: fysiotherapeut,manueeltherapeut i.o.

E-mail: sharon@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie

Dominic Geuskens

Functie: fysiotherapeut,lymfedrainage- en oedeemtherapeut,manueeltherapeut i.o.

E-mail: dominic@cerfontainevanderloop.nl

Meer informatie